O nás

Centrum přátelské rodině Budulínek

Pierre Daninos řekl: "Tlak, kterému je celý den vystavena matka tří dětí od 4 do 10 let je takový, že v porovnání s ním se může pracovní den ředitele továrny považovat za oddechový čas." Naším posláním je rodiče na toto období připravit nebo jim podat pomocnou ruku.

Centrum Budulínek je místo, kde se děti zabaví a rodiče najdou chvilku odpočinku.

Aktuálně

Hlídání dnes bohužel odpadá

Hlídání dnes bohužel odpadá

10.8.2018 | Omlouváme se, ale dnes bohužel odpadá hlídání v našem koutku. Provoz jinak normálně od 10 hodin do 17 hodin. Děkujeme! Černá


Školka nanečisto tento týden odpadá

Školka nanečisto tento týden odpadá

1.8.2018 | Tento týden, to znamená 3.8. odpadá "Školka nanečisto". Děkujeme za pochopení! 


Coworking

Coworking

22.6.2018 | Máte nápad, energii a náladu jít do podnikání či začít pracovat i v době rodičovské dovolené, ale zatím nechcete investovat do kanceláře a i hlídání dítěte je problém? Nabízíme řešení. Coworking přímo u nás v Centru přátelském rodině Budulínek. Každou středu od 15 do 17 hodin a ve čtvrtek od 10 hodin do 12 hodin máte možnost rezervovat si kancelář s wifi připojením, tiskárnou a hlavně s hlídáním dítěte vedle kanceláře a rozjet to. Aktivita je zdarma, hlídání také - vše je podporováno  z programu MPSV Rodina, z programu Podpory prorodinných aktivit Královéhradeckého kraje a Navazujících aktivit MMHK. Nutné je jen se zarezervovat na webu www. salinger.cz - Budulínek, rezervace a najít si vhodný den. 

 
 

Naleznete u nás

Dětský koutek

  • hlídáme denně od 10:00 – 18:00
  • za vstup vybíráme 30 Kč hračkovné (20 Kč pro sourozence nebo dítě do 2 let)
  • o Vaše děti se stará zkušená teta
  • možnost využít i placené hlídání bez Vaší přítomnost (ceník v rubrice ke stažení)

Nekuřácká kavárna

  • od 9:00 – 19:00
  • nabízíme dva druhy pečlivě vybrané lahodné kávy, sladké či slané občerstvení, fresh džusy, mléčné koktejly, atd.
  • možnost pořádání dětských oslav či jiných akcí

Tělocvična

Tělocvična je rodinného typu, cvičitelka má možnost si každého individuálně zkontrolovat. Možnost využít podložek a cvičebních pomůcek. Maximální kapacita tělocvičny je 10 až 12 klientů dle typu hodiny. V tomto roce jsme obohatili tělocvičnu o meditační pomůcky. Možnost pronájmu (ceník v rubrice ke stažení). Rozvrh dle aktuálního období.

Učebna: Naše učebna má kapacitu 20 až 25 míst. Možnost pronájmu (ceník v rubrice ke stažení). Na požádání zajistíme dataprojektor, flipchart, ozvučení.

 

Kde působíme

Centrum přátelské rodině Budulínek
Třída Karla IV. 1283/28,
500 02 Hradec Králové